מדביר בסביבה שלך

כיצד ביצוע פעולות הדברה מקצועית ע"י מדביר מוסמך הוא הפתרון והמושלם עבור מיגור בעיית היונים והרחקתן לצמיתות מבתי מגורים?

יונים… מי לא מכיר את בעיית היונים? האם יש להדביר את היונים או להרחיק ולסלק יונים? – זהו תחום המשלב ידע נרחב ומקצועיות רבה ולכן יש להזמין חברת הדברה מקצועית ומוסמכת לשם כך.

כיום קיימים מגוון חברות הרחקת יונים המתמחות במתן פתרונות יעילים לבעיית היונים המוכרות לציבור הרחב. ואולם, מי שמכיר לעומק ומניסיון את בעיית היונים האלו- יודע, כי לצערנו הן מהוות גם מקור שלילי ביותר מעצם היותן מפיצות מחלות – חלקן חמורות ביותר. היונים נחשבות נשאיות של מחוללי מגפות ומחלות, כגון דלקות עיניים מסוגים שונים, דלקות ומחלות עור, בעיות ראות, דלקות מוח ועוד. בנוסף, משום שהיונים נושאות עליהן גם חרקים וטפילים אחרים גם אלו עשויים להביא מחלת הקדחת ושפע מגוון בעיות בריאות. לכן, כבר בתחילת תופעת הבעיה, רצוי לנסות ככל האפשר לצמצם את קינון היונים באזור המגורים על ידי מספר פעולות מנע כבר מראש. רצוי לא לנטוע עצים גבוהים סמוך מאוד לבתי מגורים, עצים אלו יוכלו להוות מקום קינון בלתי רצוי של היונים. בעת בניית מסתורי כביסה, יש לקחת בחשבון את היכולת של היונים להיכנס אל תוך מסתורים אלו ולקנן בתוכם. לכן, רצוי לבנות את המסתור כך שהפתחים שלו יהיו קטנים וצפופים מאוד, מעין רשת, וכך היונים לא יוכלו לחדור פנימה.

מלבד לבעיות היונים של מחלות, לכלוך, רעשים וחרדה- מסתבר, שעניין הסכנה הבריאותית שנסמכת להימצאותן של יונים סמוך למגורי אדם, היא לא הבעיה היחידה שממנה סובלים אלו שנצמדו לסביבת המגורים שלהן יונים. אלא יש את הבעיה של הטינופת שהן גורמות לה בעקבות שאריות הלשלשת הצואה שלהן, יחד עם הקולות המפריעים בזמן הקינון. כל אלו ועוד מובילים למסקנה אחת ברורה: היונים- אינן אמורות לשהות ולחיות לצד מגורי בני אדם. אז מה ניתן לעשות? מומלץ להזעיק חברת הדברה מוסמכת בעלת רישיון, שצוות העובדים המנוסה והמקצועי שלה יוכל לסייע בהרחקת היונים לצמיתות ממקומות כגון: שיפוץ גגות רעפים, מסתורים וחללי כניסה על הגגות או בקומות עליונות- בחללים נסתרים אלו לרוב היונים נוהגות לשהות. אז אם אתם צריכים מדביר, בחרו בסיירת הדברה.

 

הדברה מקצועית - חברת s-hadbara
דילוג לתוכן