תיירות בנהריה

החלטנו להציג בפניכם את חוקי האצבע של עשה ואל תעשה באותם מלונות בנהריה, כאשר יש להניח שיתכן שאיש אחד כבר יהיה מוכן לעלות במעלית יחד אתכם, חרף העובדה שלרוב זה ממש לא מהווה איום, אלא אם כן אתם סובלים מקלסטרופוביה, בעידן של נגיף הקורונה, כדאי להימנע מכך, ולעלות במעלית של מלון בנהריה בגפכם. אולי בהתחלה תהיו קצת נבוכים, אך תרגישו בנוח לעלות במעלית אם מישהו כבר נמצא בה, בעוד תחכו לפעם הבאה שהיא תגיע. בנוסף לכך, חרף העובדה שאתה בתי מלון בנהריה חייבים להבריק את כפתורי המעליות על בסיס קבוע, תעשו שימוש בממחטות נקיות בשביל ללחוץ על כפתורי המעלית ואחר כך תשליכו אותן לזבל. יותר בריא מכך, במידה ואתם ממוקמים במקומות נמוכות של המבנה, תוותרו לחלוטין על עלייה במעלית, ותשתמשו במדרגות, מה שנמצא יעיל לרגליים שלכם, או לחלופין למערכת החיסונית שלכם. זה היה ממש על קצה המזלג, עוד עצות ידידותיות להתנהלות בבית מלון בנהריה בכתבה שלפניכם.

 

האם יש להתוודות על שבירת דבר מה מחדר מלונות בנהריה?

תאונות יכולות להתרחש חדשות לבקרים, אבל שבירה של דבר מה מחדר של מלונות בנהריה ושמירה של הדבר בסוד, עשויה בעצם להזיק לצוות העובדים, כמו גם לאורחי המלון העתידיים. במציאות העכשווית אין מי שצריך להוסיף סיכונים בטיחותיים בחדר שלו. באם תשברו דבר מה מזכוכית, למשל, יהיה מאוד קשה לזהות אותה, אף אם תדעו מבעוד מועד שהיא שם, אז חרף העובדה שכבר ניקו את החדר, תישאר בו חתיכת זכוכית זעירה שהמנקה פספסה. בסיכומו של יום הדבר מסכן את האורחים הבאים, רק משום שלא טרחתם ליידע את צוות הניקיון בדבר העוולה שלכם, ועליכם להימנע מכך בכל מחיר.

האם כדאי להימנע מלהיכנס לבריכה של מלונות בנהריה?

חרף העובדה שפרצה השמועה כי ברום או כלור שבבריכת השחייה של מלונות בנהריה מחסל את נגיף הקורונה, זה עדיין נכון יותר להימנע מלהיכנס אל בריכת השחייה שבהם, או מכל מיני אזורים שבהם הרבה אורחים יכולים להיכנס, בעוד לספא או לבריכת השחייה של בתי מלון בנהרייה יש המון אורחים, שנכנסים או שיוצאים מהם תדיר, קיים הסיכון לחטוף דלקת במערכת העיכול, שתתפשט חיש מהר בקרב אורחי המקום.

דילוג לתוכן