תחבורה ירוקה בראשון לציון

וככזו, נדרשת העיר לספק לתושביה פתרונות תחבורה חכמים – מהירים, יעילים וירוקים. בראשון לציון שמים דגש חשוב מאוד לשמירה על סביבה ירוקה ואוויר נקי, ולכן העירייה מקדישה משאבים רבים לטובת תחבורה ירוקה ראשון לציון. תחבורה ירוקה וחכמה זה אומר אוטובוסים חשמליים, רכבים חשמליים או חצי חשמליים (היברידיים) ופתרונות תחבורה נוספים אשר מונגשים לתושבים עם מסלולי נסיעה ייעודיים – אופניים חשמליים ואופניים ידניים, קורקינט חשמלי, ריקשה ועוד.

עיר ירוקה ותחבורה ירוקה – לתושבי ראשל"צ

מגוון של תוכניות ופרויקטים אשר מקדמת עיריית ראשון לציון בשנים האחרונות מוכוונים לקידום משמעותי עוד יותר של התחבורה הירוקה בראשון לציון. בראשון לציון יש מגוון קווי אוטובוס, תחנת רכבת, מוניות, שבילי אופניים ועוד. אלו הן תשתיות חשובות מאוד על מנת לסייע לתושבי העיר להנות מתחבורה ירוקה ומעיר נקייה עם אוויר צלול ובריא. בראשון לציון רואים חשיבות עליונה בשמירה על בריאות התושבים ולכן מושם דגש מיוחד על תחבורה ירוקה בראשון לציון.

העירייה ממשיכה ותמשיך לקדם נושא חשוב זה מאין כמוהו של תחבורה ירוקה, לטובת כלל התושבים בעיר ובעלי העסקים שבעיר.

העירייה אף מנגישה לציבור חומרי הדרכה והרצאות שעוסקות ברכיבה נכונה ובטוחה באופניים – לילדים, בני נוער ומבוגרים. כולם מוזמנים לקחת חלק בהרצאות ולהיות תושבים ירוקים ובריאים.

דילוג לתוכן