פרשת השבוע – ראשון לציון

מוסדות הדת והמורשת, ומרכזי הקהילה בראשון לציון מלמדים את פרשת השבוע בקבוצות לימוד מעשירות וחווייתיות, ותושבי העיר מוזמנים להשתתף בפעילויות לימוד פרשת השבוע. במסגרות הלימוד של ישיבות בראשון לציון לומדים את פרשת השבוע מדי שבוע. בעיר ראשון לציון ישנן כמה ישיבות וניתן להצטרף לתוכניות הלימוד השונות בישיבות.

לומדים על פרשת השבוע בראשל"צ

ניתן ללמוד את פרשת השבוע בבתי הספר המסורתיים והדתיים שבעיר, כמו גם במסגרת לימודית של שעות אחה"צ בחוגים. פרשת השבוע ראשון לציון מאפשרת לילדים ולמבוגרים כאחד ללמוד את פרשת השבוע ולהחכים. תוכלו לקחת חלק בחוגי בית, בחוג במתנ"ס ובמסגרות קהילתיות ועירוניות נוספות ללימוד פרשת השבוע. מדי שבוע נלמדת פרשת השבוע בצורה יסודית ומקיפה, כולל פרשנויות וזוויות לימוד מעניינות, ותושבי העיר מוזמנים לקחת חלק.

ראשון לציון הינה עיר קהילתית בה גרים וחיים יחדיו דתיים, מסורתיים וחילונים בשלום בית ובאווירה מכבדת. העירייה מקיימת מגוום של פעילויות לסקטור המסורתי-דתי, לאורך כל השנה. הפעילויות מונגשות לילדים וטף, לבני הנוער, לשכבת הגיל הבוגרת, ולגיל הזהב.

בראשון לציון תמצאו מענה לשירותי דת מקיפים, במסגרת המרכזים העירוניים והקהילתיים. העירייה מקדישה לכך משאבים רבים מתוך הסתכלות הוליסטית וכוללת על כלל תושבי העיר ומיצוי הכלים והאפשרויות עבור כל תושב ותושבת להנות מהמגורים בעיר.

דילוג לתוכן