עיצוב פנים ואומנות בראשון לציון

עריית ראשון לציון מקדמת את תחומי האומנות, עיצוב פנים ואסתטיקה באופן מרשים. מגוון מרכזי התרבות והקהילה שבעיר זוכים להתייחסות מיוחדת כאשר זה מגיע לאסתטיקה ועיצוב פנים. עיצוב פנים הוא תחום חשוב מאוד בראשון לציון כאשר ניתן להנות בעיר ממגוון של פסלים, רחבות ושדרות מעוצבות. בראשון לציון תמצאו לא רק התייחסות מיוחדת לאסתטיקה ולעיצוב  פנים אלא גם תמצאו ריכוז מרשים של מעצבי פנים ואדריכלים. תוכלו לבקר במוזיאונים ובמרכזי התרבות שבעיר ולהתרשם ממגוון של תמונות ויצירות. גם חוגי ציור ואומנים עומדים לרשות התושבים בראשון לציון.

מעצבי פנים ועיצוב פנים – ראשל"צ

בעיר ראשון לציון כאמור תחום עיצוב פנים ואסתטיקה זוכה להתייחסות מיוחדת כאשר תוכלו למצוא בעיר אדריכלים מקצועיים ומעצבי פנים שיוכלו להכניס לבית שלכם את הטאץ' הנוסף. בראשון לציון העירייה מטפחת מאוד גם את הנראות החיצונית של העיר ובתוך כל קיימת חשיבות רבה מאוד לעיצוב פנים וחוץ, לניקיון הרחובות והשכונות, והעירייה אף מפעילה סיירת ירוקה של מתנדבים אשר מטפחת ומקדמת את ניקיון העיר ואת הנראות החיצונית של הרחובות והשכונות בצורה מוקפדת.

בראשון לציון תמצאו חוגי ציור לצד קורסי עיצוב פנים, והרצאות בנושא, כאשר כלל התושבים מוזמנים להנות מהפעילויות הללו. עיריית ראשון לציון פתוחה תמיד לרעיונות חדשים ולשיתופי פעולה מצד התושבים ומצד מי שאינם תושבי העיר גם כן.

.

דילוג לתוכן