ספרים ומה שביניהם – לתושבי ראשון לציון

בין אם אתם אוהבים לקרוא ספרי פרוזה או ספרי אוטוביוגרפיה, בראשון לציון תמצאו ספריות עירוניות נגישות לכל התושבים. מגוון של ספרים מחכים לכם בספריות העירוניות ובמתנ"סים. בשנים האחרונות העירייה לקחה צעד אחד קדימה בכל הקשור להנגשת קריאת הספרים לכל התושבים, וניתן לקרוא ולהשאיל ספרים במבחר של בתי קפה בעיר, בתחנות האוטובוסים וגם בתחנת הרכבת שבעיר. העירייה רואה חשיבות עליונה בכל הקשור להגברת המודעות וחשיבות קריאת הספרים בקרב תושבי העיר ובבתי הספר העירוניים.

קוראים ספרים בראשון לציון

בראשון לציון תמצאו מבחר של חנויות ספרים, חנויות קטנות וגדולות, כאשר בחלק מן החנויות משולבות גם פינות קריאה וקפה. תוכלו למשל להגיע ביום שישי ולשבת עם הילדים בנחת לקרוא ספרים. בספריות העירוניות ובמתנ"סים גם מתקיימות הפעלות שעת סיפור, וכל הילדים מוזמנים לפעילויות קריאת הספרים שהן מעשירות וחווייתיות במיוחד. העירייה מקיימת שעות סיפור גם בחגים, בדגש על תכני החגים בכל חג וחג.

בראשון לציון כל התושבים נהנים מקריאת ספרים. בין אם מדובר על הספריות העירוניות, על חנויות הספרים ובתי הקפה או על המדפים הציבוריים הפתוחים להשאלת ספרים – כל תושבי העיר נהנים ומפיקים מכך תועלת רבה והנאה צרופה. לא משנה איזה סוגי ספרים אתם אוהבים: פוזה, שירה, אוטוביוגרפיה או אנציקלופדיות – בראשון לציון תמצאו את כל זה ועוד הרבה יותר.

דילוג לתוכן