ספורט בקהילה – לתושבי ראשון לציון

ספורט ראשון לציון הוא אחד הנושאים המקודמים והחשובים ביותר בעיר. מגוון של מרכזי קהילה וספורט, בריכות שחייה, מגרשי טניס, מתנ"סים, חוגי ספורט והרצאות על אורח חיים בריא, מונגשים לכלל תושבי העיר בכל הגילאים. בין אם מדובר על שכבת הגיל הצעירה יותר או על שכבת הגיל הבוגרת יותר – חשיבות השמירה על אורח חיים בריא, ובכלל כזה שכולל הקפדה על ספורט ותזונה נכונה, הינו ראשון במעלה. בשנים האחרונות חל שיפור עצום בנושא, והעשייה בעיר בכל הקשור להנגשת מתקני ספורט ופעילויות ספורט הולכת ומתרחבת. מסלולי הליכה וריצה, מתקני התעמלות ושיעורי ספורט ולכל המשפחה, הם רק חלק קטן מבין מגוון הפעילויות המוצעות לתושבים.

שומרים על אורח חיים בריא בראשון לציון

ההקפדה על עשיית ספורט הינה חלק בלתי נפרד משמירה על אורח חיים בריא שכולל תזונה נכונה. במסגרת הזו מנגישה העירייה לכלל התושבים הרצאות וסדנאות מתוך מטרה להנחיל את עקרונות האימון הגופני וחשיבות התזונה המאוזנת, שכוללת ירקות ופירות טריים, קטניות והקפדה על צריכה מופחתת של מתוקים. ספורט ראשון לציון הוא כאמור אחד התחומים החשובים ביותר עבור העירייה שמקצה לכך תקציבים ייעודיים.

בין אם אתם מחפשים מאמן כושר פרטי בעיר, חדרי כושר, שיעורי ספורט קבוצתיים או פעילויות ספורט בקהילה ראשון לציון – תוכלו למצוא את כל אלו בקלות ובקרבת מקום המגורים שלכם.

דילוג לתוכן