למה לצאת לסוויטה בצפון במקום לנסוע לחו"ל לחופשה

"אני לא יוצא לנופש בארץ" אומרים מי שלא טעמו פעם את החופשות שמציעים באתר היוקרה, "אצלי חופשה זה חו"ל". אין אמנם הרבה כאלו, אבל יש פה ושם מי שחופשה בארץ נתפסת בעיניו כמשחק ילדים לעומת חופשה אמיתית כמו שהוא אוהב. ישנן מספר סיבות שאנשים אוהבים דווקא נופש בחו"ל, וחשוב לדעת שכל אחת מן הסיבות שגורמות לאנשים להרחיק כל כך היא אחת הסיבות הטובות ביותר לבחור דווקא בנופש איכותי באחת מתוך מאות סוויטות בצפון ובכל הארץ שעומדות לרשות הנופשים מתוך אתר היוקרה. זו הסיבה שאט אט עולה התפוסה של סוויטות בצפון בתקופות הנופש הישראליות, כאשר נופשים רבים זיהו את הקסם שאין לו תחליף באף מלון יוקרה מבוקש במדינות המתוירות ביותר. למה זה כך? אתר היוקרה, בית לנופש מושלם, המציע מגוון עצום של סוויטות בצפון ובמדינה כולה במאמר מרתק על מעלות הנופש המקומי בסגנון הפרטי והיוקרתי המוצע באתר.

מחפשים את הסוויטה המושלמת? לרשותכם רשימת סוויטות בצפון באתר וילות היוקרה שלא תרצו לפספס! שווה לבדוק!

הסיבות שגורמות לישראלים לחפש את הנופש דווקא בחו"ל

נופשים רבים וגם פסיכולוגים שונים המנתחים תופעות ציבוריות מנטליות שונות, מצביעים על הסיבה העיקרית שישראלים רבים בוחרים לבלות את החופשה דווקא בחו"ל, והיא בשל העובדה שהנפש מבקשת ניתוק כדי לאפשר לעצמה מנוחה. עצם הטיסה, שהיא נסיעה ארוכה מהרגיל המלווה בפרוצדורה מורכבת אשר מאפשרת לנפש לחוש את תהליך ההשתחררות מההוויה המקומית,  המרחק הגאוגרפי המסמל את ההתרחקות מהארץ, כל זה מעניק לנופש תחושה של מרחק מהעבודה ומכל מה שמעיק עליו בחיים השוטפים שלו, ומאפשר לנפש להנות. גם השפה הזרה שאפילו אם מכירים אותה עדיין נשמעת באוזני הישראלי כמשחררת, תורמת לכך, בעיקר משום שבתת המודע של הנופש מונחים כל הגורמים המציקים לו ומטרידים אותו- בשפה העברית. העבודה, השכנים המטרידים, הקולגה התחרותית או בן הזוג שעושה צרות, כל אלו גורמים לכך ששפה זרה תעניק תחושה משוחררת ומרוחקת מכל כאבי הראש של החיים.

רמת השירות ואפשרויות הבילוי

נופשים רבים יוצאים לחופשה המנוהלת בידי אירופאים או אמריקאים למשל, מפאת האקסיומה הידועה לפיה המנטליות הישראלית המחוספסת  פוגעת באדיבות ובתנאים המכבדים של מקום האירוח, כאשר על פי רוב בתי המלון בסטנדרט הבינלאומי בחו"ל מעניקים שירות שעבורו שווה לטוס עד אליהם. עובדה נוספת העומדת לטובתם של מלונות מחוץ למדינה, היא זו שהם קרובים לאתרי תיירות בינלאומיים ידועים ולעיתים מדובר בכרטיס כולל בילויים בסביבה, כאלו אשר אין למדינת ישראל להציע בתוך שטחה הקטן.

אז למה בכל זאת סוויטות בצפון ישראל?

קודם כל, כי כל מי שטעם את טעם הניתוק והשחרור שמעניקים הסוויטות של היוקרה עבור הנופשים הבאים בשעריהם יודע שזה אפילו לא דומה להמוניות, ההמולה וכאב הראש של המלונות המדוברים, וקחו בחשבון גם את הטיסות, המעברים בשדות התעופה, וכל מה שכלול בעסקה הזו. הסוויטות ממוקמות במגוון יעדים ארץ ישראליים בעלי מרחב שקט ומבודד בסגנונות רקע שונים, ומעניקים תחושת ניתוק מדהימה שאינה תלויה במרחק אלא בקסם הבראשיתי השלו שעומד באוויר ובנוף הסביבתי. שנית, אתרי סקי ופיורדים עולמיים אמנם לא כלולים בתוכנית, אבל מחקרים מוכיחים כי דווקא אלו לעיתים פוגמים בחופשה ובערכה עבור הגוף והנפש, ודווקא הבילוי הארץ ישראלי המתון והנוגע ללב הוא המיטבי עבור מילוי מצברים שאיבת כוחות. שלישית ולא פחות חשוב- אתם מוזמנים להכיר את בעלי סוויטות בצפון ובכל מקום בארץ המוצגים באתר היוקרה, ולתהרשם מחוות הדעת של הנופשים, כי אין כמוהם בשירות ובאכפתיות, יחס פרטי אישי וחם, וכל מה שאתם עלולים להזדקק לו בהמון השקעה. תנסו אותנו ולא תרצו להפסיק… באחריות!

קרדיט תמונה: FREEPIK

דילוג לתוכן