מובילי דעה ראשון לציון

מובילי דעה ראשון לציון

ראשון לציון הינה אחת הערים הגדולות המשגשגות ביותר בישראל, וככזו יש בה ריכוז גבוה של מובילי דעה ומשפיענים. בעיר ראשון לציון ישנו ריכוז של מומחי ידע בתחומים רבים ומגוונים – ספורט, תרבות, אומנות ותחומים נוספים. אם אתם רוצים להיות ליד מובילי הדעה ולהחליף דעות ולנהל שיח, כדאי לכם מאד להגיע לראשון לציון. בראשון לציון יש בתי קפה רבים המקיימים מפגשי שיח ודיונים בין התושבים, כמו גם הרצאות, סדנאות וימי עיון במסגרתם תוכלו להחליף דעות ולהחכים. בראשון לציון מתקיימות גם פעילויות של שבתרבות בימי שבת בבוקר ואתם מוזמנים להשתתף.

מובילי דעה ומשפיענים בראשון לציון

בעיר ראשון לציון יש כאמור פעילות משגשגת בתחומי הספורט, הכלכלה, החינוך, האמנות והתרבות – ולכם יש הזדמנות לקחת בכך חלק. העירייה מקיימת מגוון רחב של מפגשי שיח עם מובילי דעה במרכזי הקהילה והתרבות שבעיר. גם מפגשים עם האנשים שמאחורי הספרים ועם משוררים מתקיימים וכל תושבי העיר מוזמנים. העירייה גם מקיימת מפגשים שונים במהלך תקופות החגים ובחופש הגדול, כאשר משפחות עם ילדים מוזמנות להגיע ולהנות. בני גיל הזהב נהנים מסדרת הרצאות ומפגשים עם מובילי דעה ומשפיענים, ומתנהלים דיונים מעמיקים ומרתקים בנושאים אקטואליים.

כלל תושבי ראשון לציון מזומנים לקחת חלק במפגשים המרתקים המתקיימים במרכזי התרבות והקהילה שבעיר, ולהעשיר את הידע, להנות ולבלות עם תושבי העיר האחרים.

 

דילוג לתוכן