להנות בקולנוע בראשון לציון

כל הסרטים החדשים והמעניינים ביותר מגיעים לראשון לציון וכלל תושבי העיר, וגם מי שגרים מחוץ לעיר, מוזמנים להגיע ולהנות. מתחמי בתי הקולנוע בעיר מציעים לכם חוויה כיפית במיוחד שכוללת מתחמים גדולים ורחבים של אולמות קולנוע עם כל האבזור החדיש, כסאות ישיבה מפנקים לצפייה, כיבוד, פופקורן והנאה רבה לכל המשפחה. אולמות הקולנוע בראשון לציון מקרינים סרטים לאורך כל שעות היום ובסופי השבוע, ואתם מוזמנים להגיע.

סרטי קולנוע ובילויים בראשל"צ

ולא רק קולנוע בראשון לציון. מתחמי הקולנוע בראשון לציון כוללים לא רק את אולמות הקולנוע אלא גם פאבים, מסעדות, בתי קפה ופעילויות תרבות שונות המתקיימות במקום. תהנו מדוכנים המציעים חפצי אומנות וביגוד, ממסעדות מפנקות, וברים תוססים. את כל אלו ועוד תמצאו במתחמי קולנוע ראשון לציון. מתחמי הקולנוע מקיימים פעילויות שונות לילדים ובני נוער כמו למשל הצגות, אתגרי ספורט וסדנאות יצירה, וכל המשפחות מוזמנות להגיע ולהנות.

תושבי ראשון לציון ומי שעובדים בארגונים ושייכים לוועדי עובדים שונים נהנים מהנחות ומבצעים ברכישת כרטיסים למתחמי בתי קולנוע בראשון לציון. תהנו ממבצעים ומהנחות משמעותיות ביותר ברכישת כרטיסי קולנוע לכל המשפחה. ישנם מבצעים מיוחדים בחופש הגדול וביתר ימות השנה.

מתחמי בתי הקולנוע של ראשון לציון מחכים לכם, שתגיעו להנות ולבלות בהם.

דילוג לתוכן