כל מה שאתם צריכים לדעת על ויזה לדובאי

שנת 2020 תיזכר לרבים כ"שנת הקורונה". למרות שהשנה הזו לא הייתה השנה הטובה לה ייחלו רבים, ניתן לייחס לה לפחות דבר אחד טוב: חתימת הסכם הנורמליזציה בין ישראל לאיחוד האמירויות. עד לחתימת ההסכם, ישראלים יכלו רק לפנטז על ביקור באמירויות. עם חתימת ההסכם בספטמבר 20, ישראלים נלהבים מיהרו לרכוש כרטיס טיסה ולהגשים את חלומם לבקר בדובאי!

 

לרוב, היערכות לקראת טיול כוללת בעיקר הזמנת כרטיסי טיסה ומלונות בדובאי. עם זאת, כשאתם מתכננים את הטיול שלכם לדובאי, עליכם להבטיח עוד דבר אחד: ויזה לדובאי. אז כמה יעלה לכם להוציא ויזה ולכמה זמן היא תקפה?

 

ויזה לדובאי – אשרת הכניסה שלכם לבירת אמירות דובאי

ישנן המון שמועות והשערות באשר לנחיצות הוויזה. מנעו מעצמכם את עוגמת הנפש והתסכול והיצמדו להוראות הרשמיות: כל עוד אתם מחזיקים בדרכון ישראלי, הכניסה לדובאי מותנית בהצגת ויזה לדובאי. ללא ויזה תקפה, כניסתכם תסורב. אז מה אתם צריכים לדעת על הוצאת הוויזה?

  • תהליך הוצאת הוויזה מבוסס על מילוי טופס עם פרטיכם האישיים
  • יש לצרף לטופס צילום של הדרכון שלכם (שימו לב: הצילום חייב להיות ברור!)
  • הדרכון הישראלי שלכם חייב להיות בתוקף של חצי שנה לפחות. במידה ותוקף הדרכון פג בעוד חודשיים לדומגא, חדשו את הדרכון ורק לאחר מכן הגישו בקשה לוויזה
  • את הוויזה יש להוציא לאחר רכישת כרטיס הטיסה, שכן עליכם לציין בבקשה את פרטי הטיסה ובתי המלון בהם תשהו
  • הוצאת ויזה לדובאי תעלה לכם 100 דולרים בממוצע

 

"תוך כמה זמן מהגשת הבקשה אקבל את הוויזה?"

מדובר על הליך קצר יחסית, כך שטכנית, ניתן לעשות אותו "מעכשיו לעוד כמה ימים". כל עוד אין עומסים חריגים על הסוכנויות המטפלות בבקשות, תוכלו לקבל את אישור הוויזה למייל שלכם בתוך 96 שעות. על כל פנים, מומלץ שלא לחכות לדקה ה-90, אלא להבטיח את הוויזה שלכם מיד עם רכישת כרטיסי הטיסה.

 

"לכמה זמן תקפה הוויזה לדובאי?"

זו שאלה מצוינת! ישנו בלבול רב בכל הקשור לוויזות לדובאי, בעיקר מאחר וישנם אלו המניחים כי תנאי הוויזה של ארה"ב תקפים גם בוויזה של דובאי. מדובר על מדינות שונות, תנאים שונים, תוקף שונה ואין כל קשר בין הוויזות! תוקף הוויזה לדובאי ניתן לכם לחודשיים בלבד (ואם לדייק – ל-60 ימים). שימו לב כי אין באפשרותכם לשהות בדובאי מעל ל-30 ימים.

 

טיפים חשובים בנושא הוצאת ויזה לדובאי:

  • אתם יכולים להוציא את הוויזה לבד, אך כדאי בהחלט להוציאה עם חברה מקצועית
  • להוציא ויזה בדקה ה-90 זו אפשרות, אם כי פחות מומלצת. הוציאו את הוויזה כמה שיותר מוקדם!
  • הדפיסו את הוויזה שקיבלתם והגיעו איתה לשדה התעופה ביום הטיסה
  • במידה וברשותכם דרכון זר, בדקו מהו ההסכם של איחוד האמירויות עם המדינה הרלוונטית (דרכון אירופי, אמריקאי וכן הלאה)

 

 

דילוג לתוכן