זו דעתי – ראשון לציון

ראשון לציון היא עיר של תרבות ואומנות, וכל תושבי העיר נהנים מכך. הרצאות זו דעתי בראשון לציון, סדרת מפגשים עם סופרים וסופרות, הרצאות על אומנות, על פוליטיקה ועל ממשל. את כל אלו תמצאו בראשון לציון ועוד הרבה יותר מכך. גם סגרת הרצאות לגיל הזהב ואפילו סדנאות אומנות לאימהות טריות. בראשו לציון יש הכל  – ובגדול. זו דעתי על ראשון לציון, זוהי עיר שופעת בפעילויות, בקהילה ובתמיכה של העירייה, וכל תושבי העיר נהנים. העירייה מקיימת לאורך כל השנה מגוון רחב של פעילויות לכל המגדרים ושכבות האוכלוסייה, וכל תושב בעיר ימצא פעילות שמתאימה עבורו.

על ענייני תרבות בראשון לציון

ולא רק סדנאות והרצאות, אלא גם קונצרטים וסדרות מטיילות. העירייה לאורך כל השנה מחדשת ומגוונת עם פעילויות יצירתיות ומקוריות, ואתם מוזמנים להשתלב ולהנות מכך. יש פעילויות בבוקר, יש בשעות אחה"צ ויש בערב, כך שכל תושב ותושבת ימצאו פעילות המתאימה בלו"ז שלהם.

עיריית ראשון לציון מאפשרת לתושבים לרכוש מינויים מוזלים לסדרות קונצרטים ומפגשי חוויה מרתקים. המחיר נוח לכיס, וכאמור הוא מוזל לתושבי העיר. זו דעתי על ראשון לציון, וכל אחד מתושבי העיר מוזמן להעשיר את הידע שלו בדרך הזו. גם פעילויות כמו שבוע הספר, עיר היין, ימי חוויה וג'אז הם הכל חלק משלל הפעילויות שמציעה העירייה לתושבי ראשון לציון.

 

דילוג לתוכן