היתרונות של מלונות בוטיק לעומת צימרים

תיירים ומבקרים אשר בוחרים ללון במלון בוטיק הם קהל שניתן לאפיין אותו, ולבדל אותו לפי מאפיינים שהם שונים מאוכלוסיית התיירים בכללותה בישראל. מלונות בוטיק הם מלונות אשר לרוב דורשים תקציב גבוה יותר, בכל מלון כמות החדרים היא מצומצמת יותר בהשוואה למלון גדול, למשפחות עם ילדים האירוח במלון כזה הוא לרוב לא אפשרי. וזו הסיבה שלא כולם מזמינים חבילת נופש במלונות מסוג זה. יש מי שמשווים את מלונות הבוטיק לצימרים. זה כמובן לא אותו הדבר משום שצימר הוא קונספט מסוים, אבל לא מרגישים בו חוויה של מלון. רבים מעוניינים להרגיש את המלון, את האירוח, את ארוחת הבוקר המפנקת ואת כל השירותים שיש רק במלון. ולכן יש יתרונות רבים במקרה הזה לעומת צימר.

 

ערך מוסף של בוטיק

באזורים רבים ברחבי ישראל פזורים מלונות בוטיק מכל הסוגים והמינים. המילה בוטיק לכשעצמה משדרת לנו יוקרה, אלגנטיות, עיצוב ותחושה של פינוק. וזה אכן כך. לא תמצאו את המאפיניים הללו בצימר. צימרים מציעים אירוח בסיסי יותר, הם לא מספקים חוויה מלונאית, אין מתחמי ספא או קומפלקס בריכות, לא תמצאו מסעדת שף או בר יוקרתי במלון עצמו – ולכן אנו מבינים שיש הבדל עצום בין השניים. בעוד שצימרים מתאימים בעיקר לזוגות, הרי שמלונות באילת מסוג כזה מתאימים גם לזוגות, גם למסיבת רווקות ואירועים נוספים סגורים בקונספט של מוזמנים בלבד. תהנו במלון בוטיק גם מצוות אירוח מקצועי העומד לרשותכם.

 

עיצוב

אלמנט מובהק המאפיין מלונות בצפון הוא העיצוב והסיפור שעומד מאחורי כל מלון ומלון. ניתן למשל למצוא מלון בוטיק עם חווית יקב וייצור עצמי של יין, יש מלון בוטיק בנוסח התרבות הצרפתית ויש מלון בוטיק המציעה חוויה טרופית. בכל מלון כזה תמצאו עולם שלם של חוויות ושל פעילויות הייחודיים אך ורק למלון עצמו. בצימר בניגוד לכך אין משהו מיוחד, לרוב מדובר באבזור בסיסי ובארוחת בוקר בסיסית. כמובן שהכל תלוי גם בתקציב העומד לרשותכם ובהעדפות שלכם, אך בהחלט החוויה הבוטיקית היוקרתית היא שונה לחלוטין, היא מפנקת יותר והיא מאפשרת לכם ליהנות באמת מכל רגע.

דילוג לתוכן