בראשון לציון נחלצים מהפקקים – ונהנים מאיכות חיים

תושבי ראשון לציון נהנים מפתרונות נסיעה נגישים ומהירים על מנת לחסוך את זמן העמידה בפקקים הכבדים אשר פוקדים את מדינתנו יותר ויותר, מדי יום. נחלצים מהפקקים ראשון לציון מאפשר לכלל תושבי העיר ולאלו שעובדים בה וגרים מחוצה לה, להנות מקווי אוטובוס מהירי עוקפי פקקים, מרכבת נגישה ונוחה, ומנתיבי נסיעה לתחבורה ציבורית אשר מקצרים משמעותית את הנסיעה. מדי יום תושבי ראשון לציון חוסכים זמן יקר בפקקים. ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בארץ וככזו היא מנקזת לתוכה מגוון רחב של בעלי עסקים, מקומות תעסוקה ותושבים הפרוסים על פני שכונות העיר מקצה לקצה. ומשום כך קיימת חשיבות יתרה בתכנון נכון ובמציאת פתרונות ישימים ונגישים בהיבט התחבורה לכלל תושבי העיר. ולא רק לתושבי העיר כאמור אלא גם למי שמגיעים אליה מדי יום.

גישה מהירה ונוחה לתושבי ראשון לציון

בימים אלו העירייה שוקדת על פתרונות נוספים על מנת לשפר עוד יותר את התנועה בדרכים, ולקצר עוד יותר את זמן הנסיעה בכבישים עבור תושבי העיר. נחלצים מהפקקים ראשון לציון זהו אספקט חשוב ביותר בו מטפלת עיריית ראשל"צ ומוקדשים לנושא משאבים רבים.

כלל תושבי העיר, ומי שמגיעים אליה במסגרתם הנסיעה למקום עבודתם או לצרכים אחרים – נהנים מדרכי גישה ונסיעה נוחות ונעימות, בצורה יעילה ופשוטה, תוך שמירה על סביבה ירוקה.

דילוג לתוכן